تبلیغات
انجمن برنامه نویسان - بهتر است، اما گوگل هنوز هم به کار در دزدان دریایی: بازی از Thrones داستان

انجمن برنامه نویسان

اکتبر گذشته، گوگل وعده داده که آن را تلاش برای مبارزه با دزدی دریایی آنلاین محتوای تلویزیون و فیلم پله بود. الگوریتم رتبه بندی جدید downrank منابع نامشروع خواهد بود. آگهی جدید و "دانش گراف" واحد به منابع مشروع مردم را هدایت می کند. شش ماه بعد، راه اندازی آخرین فصل سریال تلویزیونی HBO در بازی تخت و تاج نشان می دهد که گوگل نیز در برخی انجام شده است اما هنوز کار بیشتری برای دیگران انجام. همان درست است برای موتور جستجوی بینگ مایکروسافت است.

بازی تخت و تاج نشان می دهد مفید مورد مطالعه به دلیل آن سابقه یکی از ترین سرقت شده است. یک عامل کلیدی است که بسیاری از مردم تا به حال هیچ راه قانونی برای خرید فصل بیشتر در حال حاضر آنلاین. برو HBO را فراهم می کند اما این تنها به کسانی که HBO در حال حاضر از طریق اشتراک کابل. در نتیجه، کسانی که بدون کابل حفاری عمیق تر به نتایج جستجو به دنبال قسمت از فصل جاری مشروع یا نه ممکن است.

این فصل متفاوت است. HBO در HBO در حال حاضر سرویس جدید فراهم می کند راه مشروع برای هر کسی که به تماشای بازی از تخت اگر آنها مایل به برای آن پرداخت. من کنجکاو در مورد چگونگی سرویس جدید گوگل در موعود تغییرات نتایج گوگل برای بازی تخت و تاج تاثیر و ممکن است. پس از همه، مقدار زیادی همیشه تبدیل به گوگل برای پیدا کردن کردم.

این فصل است هیچ متفاوت، با بازی از تخت بودن موضوع روند بالا در گوگل پس از آن ظهور آخرین یکشنبه:


موضوع جستجو "بازی تخت و تاج" بدیهی است که محبوب بود. بنابراین بود "بازی از thrones فصل 5 و"بازی از thrones فصل 5 قسمت 1." تقریبا قطعا موضوعات مانند "سازمان دیده بان بازی تخت و تاج" و مانند "تماشا" و "دانلود همراه با تلویزیون" نام به عنوان بخشی از تلاش های ضد دزدی دریایی گوگل نشان می دهد که گوگل هدف قرار دادن شرایط "بازی از thrones دانلود"، استفاده می شود شد.

بنابراین اجازه دهید برخی از آن جستجو را اجرا کنید و ببینید آنچه ما دریافت.

نتایج "بازی تخت و تاج" دزدی رایگان است

نتایج برای جستجو در "بازی تخت و تاج" که من آنها را دیدم این هفته وارد شده از گوگل و با استفاده از حالت عدم جاگذاری سابقه در کروم، بنابراین برای جلوگیری از شخصی تا آنجا که ممکن است اینجا هستید:


گوگل به خوبی در اینجا بازگشت HBO خود را به عنوان وب سایت پس از همه لیست عناوین خبری می کند. بدون پرچم قرمز از نظر دزدی برای لینک های دیگر وجود دارد. ویکی صفحه فیس بوک خود HBO برای بازی تخت و تاج و اخبار مقالات را تشکیل می دهند بیشتر از بقیه لیست همه به نظر می رسد خوب است. شما حتی می توانید ببینید که در پایین صفحه گوگل که آن را حذف به یک صفحه با توجه به شکایت دزدی است که مطالب به نظر می رسد مانند آن مربوط به کسی کپی IMDB بود افشا.

با راه، من می گویند HBO نیاز به انجام یک کار بهتر تلاش برای افرادی که دنبال لینک اصلی خود را در نتایج گوگل برای خرید اشتراک HBO تبدیل. لینک فوق رفتن HBO خدمات، طراحی شده برای کسانی که در حال حاضر HBO منجر می شود. صفحه فرود برای رفتن HBO گزینه HBO در حال حاضر جدید برای تازه واردان بسیار برجسته است، به نظر من را ندارد:


دانش مدعی نمودار جعبه

که در آن نتایج جستجوی گوگل مسلما اشتباه واحدهای جدید به ساقه نیز دزدی طراحی شده است. در سمت راست صفحه آنچه به نام جعبه دانش گراف است. در داخل آن هستند تبلیغات سه واحد های جدید است که گوگل به کمک صاحبان محتوا فروش قرار دادن برجسته معرفی.

HBO آگهی اینجا بخرند. از کسانی که، Vudu، بازی گوگل و آمازون، هیچ یک از آنها باید قسمت فعلی که منطقی چه ممکن است به دنبال بسیاری از مردم در جستجوی "بازی تخت و تاج" برای.

این نمایشگاه می گویند اگر HBO با دزدی نگران است، آن موفق به ورزش به اندازه کافی تلاش به جای تبلیغات برای HBO در حال حاضر در این منطقه است. اما آن نیز به همان اندازه منصفانه بگویم که به عنوان موتور جستجوی گوگل کار مستقیم مردم به بهترین اطلاعات صرف نظر از داشتن آن پرداخت شده است. گوگل که اینجا نمی کند. هنگامی که سازمان دیده بان اپل اعلام شد در مقابل آن تلاش ویژه ای از این طبیعت را.

آگهی های بیشتری را در پایین صفحه قسمت گوگل AdWords سیستم منظم وجود دارد:


این خوب به نظر می رسد. از پایین کار تبلیغ آمازون خیلی روشن است که این تنها ارائه می دهد فصل 1 تا 4 است. هیچ گسل با این وجود دارد. آگهی ShareTV به طور کلی خوب است. این وعده داده است که شما می توانید بازی تخت و تاج را تماشا نمی کند. کلیک کردن و رفتن به سایت ShareTV لیست مکان های که در آن شما می توانید بازی تخت را همراه با سایر اطلاعات تماشا. سایت Yidio، زمانی که شما وارد در آن، کمی بیشتر پرخاشگرانه در هل دادن قسمت کامل در دسترس است. اما مانند ShareTV، آن در منابع قانونی و کلیپ های YouTube از HBO امتیاز.

به طور کلی, من نتایج جستجوی گوگل در این مورد درجه می دهد. به عنوان گوگل وعده داده است دزدی، نگه داشته است. نتایج می تواند با برخی از تلاش های HBO بهتر است. با این حال، گوگل خود را آنها بهتر با کار بیشتر در انتهای آن برای ترویج HBO در حال حاضر می تواند ساخته اند.

بینگ هیچ وعده صریح از مبارزه با دزدی دریایی در بخش بزرگ چون با توجه به سهم خود را خیلی کوچکتر از فعالیت های جستجو, آن بسیار توسط هالیوود هدف دریافت نمی ساخته شده است. اما من فکر کردم این امر می تواند مفید در بینگ و همچنین گوگل، برای تصویر صنعت بهتر نگاه. در بینگ، نتایج مورد همان گوگل گی و سودمندی است. HBO در حال حاضر از هر دید را ندارد، اما رفتن HBO.

گرفتن خاص و عدم بینگ

من همچنین زد جستجو برای بازی از thrones فصل 5 و "بازی از thrones فصل 5 قسمت 1،" به عنوان هر دو به محبوب با توجه به گرایش های گوگل بودند. در هر دو مورد، من در بر داشت مسائل دزدی.

برای اولین بار، بدون جعبه گراف دانش است که به نظر می رسد وجود دارد. برو HBO وب دوم لیست در صفحه بود. اپل آگهی بالا در حال اجرا، تبادل HBO در حال حاضر بود. دوم، مجددا وجود دارد مسائل را دزدی. با این حال، HBO در تمام ذکر شده بود. اپل هنوز هم وجود دارد با آگهی در صفحه دوم HBO در حال حاضر تبادل بود. نمودار دانش کوچک جعبه خاص نشان می دهد که نیست که مفید بود.

من همین کار را در بینگ بود. برای "بازی از thrones فصل 5،" من خال خال مسائل دزدی اما رفتن HBO تا نیمه راه پایین صفحه ذکر شده نیست. بینگ همچنین دانش بزرگ گراف مانند جعبه برای این جستجو ارائه شده. برای "بازی از thrones فصل 5 قسمت 1،" بالا منجر به طور مستقیم به یک کپی سرقت شده به لیست ظاهرا تغذیه از جعبه و برای فصل 1 قسمت 5:


سایت وحشتناک در جستجوی دزدی مستعد

گوگل تغییرات شد به ویژه به کمک خاص جستجو شامل شرایط اغلب توسط کسانی که به دنبال و یا ندانسته پایان در تألیف مطالب بالا استفاده می شود معنای وعده داده شده است. یک عبارت مانند "سازمان دیده بان بازی تخت و تاج" خواهد یکی از این با استفاده از یک مثال از خود گوگل پست درباره تغییرات. نتایج برای کرایه که چگونه؟

نتایج به دست آمده را با واحد ویژه آگهی آغاز خواهد شد. یک بار دیگر HBO خود را ظاهرا به شرکت در آن انتخاب شده است:


پس از تبلیغات و جعبه اخبار لیست اصلی صفحه وب:


بسیاری از این مسائل دزدی است. اما دو مورد اول — که آمد بالای HBO خود — وحشتناک است. Purport هر دو به کپی از قسمت ها که حتی پخش نمی رتبهدهی نشده است، که ممکن است با توجه به قسمت چگونه آینده را آنلاین به بیرون درز. من می توانم بگویم اگر سایت در واقع آنها را یا نه است. این است زیرا آنها من با ویندوز و پنجره های بازشو و چیزهایی که آنها سعی کنید به شما در نصب دمدمی مزاجی.

که آیا آنها در واقع نسخه های سرقت شده یا نه که هر دو وب سایت تجربه ناگوار برای هر جستجوگر در وارد است. نه، بسیار کمتر ذکر شده در بالا HBO خود باید این فهرست شدن. من گوگل کلاس D برای این نتایج را می دهد.

اولین سایت وحشتناک بالا نیز اولین سایت "دیده بان بازی تخت رایگان،" قرار دیگری جستجوی گوگل را به هدف قرار دادن ذکر شده است. بقیه نتایج پاک، اما HBO خود را نشان نمی دهد. من را به این نتایج د-درجه از عدم HBO مسئله است.

برای "بازی دانلود تخت،" دیگر پرس و جو با اصطلاح اغلب همراه با دزدی دریایی, نتایج بهتر است. با این حال، هنوز هم وجود دارد یک لینک در پایین نتایج را به یکی از این سایتها وحشتناک مانند آنهایی که ذکر شده در بالا که purport به ارائه نسخه های رایگان ولی که دسته بازشو وحشتناک ماشه اگر شما سعی می کنید هر یک از لینک مشاهده.

چرا باید منابع مشروع نشان می دهد تا به سادگی از آنجا که آنها پرداخت که تجربه کاربر باید که چنین سایت های ذکر شده بدون در نظر گرفتن؟

من می دهد این نتایج C. حداقل لینک وحشتناک نسبتا دفن شده است. اما HBO در اول لیست نیست. و چرا باید منابع مشروع نشان دهد تا به سادگی از آنجا که آنها پرداخت که تجربه کاربر باید که چنین سایت های ذکر شده بدون در نظر گرفتن؟

برای بینگ، "سازمان دیده بان بازی تخت و تاج" تا یکی از این سایتها وحشتناک اول بالا HBO به ارمغان می آورد. من آن را به همان درجه D گوگل کردم برای این. برای "پخش بازی از thrones رایگان،" سایت وحشتناک در بالا میدوی دیگر پایین و هیچ HBO وجود دارد. د-درجه برای این. سپس بقیه نتیجه دزدی رایگان برای "بازی دانلود تخت" مانند گوگل، سایت وحشتناک اول، سپس HBO ذکر شده. درجه سانتیگراد برای این.

به طور کلی: نه به عنوان بد به عنوان انتظار می رود اما می تواند بهتر باشد

در واقع به چگونه گوگل بود رسیدگی به این نوع از جستجو در ژانویه، درست قبل از مردگان آغاز اجرای فصل آن به دنبال کردم. در آن زمان نتیجه چیزی شبیه "دیده بان راه رفتن مرده آنلاین" وحشتناک بودند.

کسانی که نتایج یک جعبه آگهی با منابع قابل اعتماد در بالای ندارند; AMC در کانال رسمی بود ابتدا در نتیجه وب رایگان لیست، اما هیچ نمودار دانش نبود جعبه مانند گوگل وعده داده شدهبود. بدتر, وب نتایج با کسانی که سایت های فوق وحشتناک است که سعی کنید تا لود شد دانلود stuff و ناامن به طور کلی به نظر می رسد.

نگاه دوباره این هفته نتایج همان ظروف سرباز یا مسافر هستند:

watch walking dead online

از ده سایت های ذکر شده، چهار من اشاره کرده اید به سادگی ناسالم برای مردم را به بازدید از احساس. بالقوه، آنها همچنین تألیف مطالب. برای دیگران، نه بسیاری از وجود دارد-افزودن ارزش به آنها لیست. از AMC در واقع نیم گذشته فصل جاری رایگان ارائه می دهد، گوگل سود بزرگ فقط لیست AMC تبلیغات و هیچ چیز دیگری انجام می شود و من نوعی احساس است. یا بهتر است، انجام برخی از کارهای به لیست ارائه دهندگان مشروع قسمت تبلیغات مورد نیاز است.

پاسخ گوگل وقتی پرسیدم این مورد در ماه ژانویه بود که تبلیغات منابع رسمی هستند, که گوگل با این نسخهها کار برای محافظت از کاربران از سایت های مخرب و به من اشاره به مقاله در چگونه آن مبارزه با دزدی دریایی. هیچ کدام از آن رضایت بخش به من احساس. دزدی دریایی در کنار، مسائل نتایج جستجوی گوگل احساس تلخه. به عنوان موتور جستجو است که قرار است به ارزش ربط، من آن را به انجام بهتر از این انتظار. همان درست است برای بینگ است.

من درک ماهیت wackamole برخورد با این نوع از سایت ها. من هم قدردانی که برای جستجو بسیار محبوب تلویزیون نشان می دهد تنها با نام و نه با مقدماتی مانند "تماشا" و "دانلود" نتایج تمیزتر به نظر می رسد. من هم قدردانی که برای من آخرین نگاه بالا با بازی تخت و تاج من به همان اندازه از یک ظرف غذا با مردگان را پیدا کند.

من هم قدردانی آن است که سخت به مردم به مکان های مشروع زمانی که گاهی اوقات هیچ مکان مشروع است که وجود دارد. این درست است برای هر فیلم هالیوود است که می آید و تا زمانی که تئاتر "پنجره"، به طور معمول 90 روز بسته است در دیجیتال منتشر نشده است. حالا که HBO در حال حاضر وجود دارد، HBO خود قطعا مکانی بسیار بهتر رسمی به مردم را به نقطه است — و آن به وضوح نیاز به سطح شیب دار کردن برخی از خود تلاش های SEO و SEM به درایو آنها وجود دارد. نباید سخت باشد.

آگهی های در حال اجرا نیست راه حل کامل

اما در نهایت، آنچه وعده داده شده گوگل سال گذشته می تواند باشد بهتر است. این احساس مانند متکی گوگل بیش از حد در آن تبلیغات مستقیم مردم به منابع مشروع بود که هرگز آنچه گوگل مورد قرار بود. به قول از داستان منشا خود گوگل مقاله علمی است که cofounders لری پیج و سرگی برین در سال ۱۹۹۸ نوشت:

درآمد تبلیغات اغلب فراهم می کند انگیزه ای برای ارائه نتایج جستجو با کیفیت ضعیف. به عنوان مثال، ما متوجه شده که نام شرکت هواپیمایی به عنوان یک پرس و جو داده بود یک موتور جستجوی بزرگ نمی هواپیمایی بزرگ صفحه اصلی بازگشت. پس به اتفاق افتاده است که هواپیمایی تبلیغ گران مرتبط به پرس و جو که بود نام آن قرار داده شده بود. موتور های جستجو بهتر خواهد بود نه مورد نیاز این آگهی و احتمالا منجر به از دست دادن درآمد از خطوط هوایی به موتور جستجو.

گوگل موتور جستجو بهتر قرار بود. در حال اجرا تبلیغات علاوه بر فهرست منابع مشروع که هدف ملاقات خواهد بود. در حال اجرا تبلیغات بدون فهرست منابع مشروع می افتد کوتاه که.

برای بینگ، آن هیچ چیز در تمام وعده داده است. معنا نیست که این آرزوی نباید به استاندارد همان است که گوگل وعده داده است. این مقدار زیادی از کار را به انجام بیش از حد.

نظرات() 
What do you do for Achilles tendonitis?
یکشنبه 15 مرداد 1396 01:35 ق.ظ
Today, while I was at work, my cousin stole my apple ipad and tested to see if it can survive a thirty foot drop,
just so she can be a youtube sensation. My iPad is now broken and she has
83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!
How much does it cost for leg lengthening?
دوشنبه 9 مرداد 1396 10:42 ق.ظ
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as
though you relied on the video to make your point. You definitely know what youre talking about, why throw away your
intelligence on just posting videos to your blog when you could be giving us something enlightening to read?
Do you get taller when you stretch?
دوشنبه 9 مرداد 1396 09:32 ق.ظ
We are a gaggle of volunteers and starting a brand
new scheme in our community. Your website provided us with valuable
info to work on. You've done a formidable process and our whole
community will be grateful to you.
foot pain big toe joint
جمعه 9 تیر 1396 09:15 ق.ظ
Sweet blog! I found it while browsing on Yahoo News. Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News?
I've been trying for a while but I never seem to get there!
Many thanks
foot pain identifier
چهارشنبه 7 تیر 1396 10:31 ق.ظ
As the admin of this web site is working, no question very shortly it will be well-known, due to its feature contents.
http://roxiesalek.hatenablog.com/entries/2015/06/27
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 09:49 ق.ظ
Loving the info on this site, you have done outstanding job on the
content.
manicure
یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 12:07 ب.ظ
Today, I went to the beach front with my children. I
found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She put the shell to her ear and screamed.
There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
She never wants to go back! LoL I know this is completely off topic but I had to tell someone!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :